رئیس جمعیت هلال احمر بابلسر گفت: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر این شهرستان  برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین  با عموم مردم در راهپیمایی روز قدس همراه و هم صدا شدند.

علی روستایی  با اعلام اینکه تمام اعضای جوانان جمعیت هلال احمر  بابلسر  هموراه برای ارائه خدمات به عموم مردم در مناسبت ها پیش قدم هستند، اظهار کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر این شهرستان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین  در راهپیمایی روز قدس و نماز جمعه شرکت کردند.

وی تصریح کرد: آنان برای همدردی با همسالان و همنوعان خود که اکنون مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند با یگدیگر در راهپیمایی روز قدس بانگ برداشته و از آنها حمایت کردند.

روستایی با اشاره به اینکه تنها بانگ برداشتن برای حمایت از مردم مظلوم  فلسطین کافی نیست، بیان کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر بابلسر  با تشکیل کمپین و برگزاری مسابقه نقاشی که درآن وضعیت کنونی این مردم مظلوم ترسیم کردند با کودکان و مردم مظلوم  فلسطین همدردی کردند.

وی عنوان کرد: اعضای جوانان علاوه بر شرکت در راهپیمایی و نماز جمعهپ چادر سلامت در سطح مسیر راهپیمایی برپا کردند.

روستایی با بیان اینکه سلامت افراد در همه زمان ها بسیار مهم است، خاطر نشان کرد: اعضای جوانان با حضور در  چادر سلامت به   صد ها تن از روزه داران و عموم مردم که در اهپیمایی روز قدس شرکت داشتند خدمات لازم درمانی از قبیل تست قندخون و فشار خون رایگان ارائه دادند.